Субота, 18.05.2024, 21:14
Вітаю Вас Гість | RSS

КЗЗСО "Прилуцький ліцей №29 Луцької міської ради"

javascript://
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » новини школи

Районний семінар вчителів інформатики у Прилуцьку.

Районний семінар вчителів інформатики у Прилуцьку.

Людина в 21 столітті, яка не буде вміти користуватись ЕОМ, буде подібна людині 20 століття, яка не вміла ні читати, ні писати.

У ЗОШ І-ІІІступеня с.Прилуцьке 23 лютого відбувся районний семінар вчителів інформатики на тему «Формування критичного мислення учнів під час вивчення інформатики в початковій школі».

Перша частина семінару була практична.Вчитель початкових класів СахнікН.М.  провела відкритий урок інформатики у 2 класі на тему «Об’єкт.Який?Яке?Яке?».Під час якого  дітки закріплювали поняття об’єкта ,формували вміння визначати його властивості з допомогою наочних речей ,предметів. Дітям дуже сподобалася гра «Впізнай об ‘єкт »,де вони із закритими очима розпізнавали об’єктиживих і не живих предметів. Урок пройшов цікаво,динамічно. Наталя Миколаївна не давала дітям розслабитись і кожна дитина приймала активну участь у ході уроку . Діти впевнено виступали перед великою кількістю присутніх вчителів . Використання ігор , змагання дітям дуже подобається,вони з азартом приймали участь у них. Були ми приємно враженні ,коли  діти проводили музфізкультхвилинку. Хоча вчитель Сахнік. Н.М. ще не з невеликим досвідом у викладанні інформатики,але хочеться відмітити вміння вчителя надати учням гарну мотивацію для вивчення матеріалу , використання різних форм роботи,володіти термінологією даного предмету.

  Після відкритого уроку був проведениймайстер-клас вчителя інформатики Королік М.В.по темі «Щоденник» - освітня мережа.

Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. зареєструвалась та бере активну участь у освітньому проекті «Щоденник» під керівництвом вчителя інформатики Королік Марії Володимирівни.      

"Це чудовий проект, суть якого полягає в тому, що створена  закрита шкільна мережа, в якій кожен вчитель, кожен учень та батьки мають свою особисту сторінку (подібну до сторінки в «Контактах»).

Особливості цієї мережі:

1.Кожен вчитель виставляє оцінки учням на власній сторінці.

2. Автоматично дані оцінки розміщаються на сторінки учнів.

3. Кожен батько має можливість переглянути оцінки лише власної дитини із своєї сторінки та написати повідомлення вчителю.

4. Можливість спілкування, задання домашнього та додаткових завдань.

5. В бібліотеці цієї мережі є усі твори з української, російської та іноземної літератур для учнів з 1 по 11 класів та безліч розвиваючих ігор.

6. Розробки для вчителів : презентації, тести, плани уроків.

7.Про активність роботи у даній мережі свідчить рейтинг – бали активності.

Аналогічні проекти широко використовуються у країнах Західної Європи та США.

Всім присутнім були роздані буклети в яких вчитель виклала всі розділи «Щоденника»  і як з ними працювати .

 

  Також  майстер – клас презентував вчитель інформатики ЗОШ I-II ступенняс. ЖидичинЯблонський І.П.Він досить цікаво і змістовно розповів і показав презентацію «Про використання ППЗ на уроках інформатики в початковій школі ». На цьому практична частина закінчилась.

  Теоретичну частину розпочала керівник методоб’єднання вчителів інформатики,вчитель ЗОШ №4 м. КіверціКрупінська К.Л .Вона виступила на тему:«Проблеми  пропедевтики інформатики в початковій  школі».

  Продовжила виступ «Про вікові та психологічні особливості молодших школярів» вчитель ЗОШ І-ІІІ ступення  с. Тростянець Дем’янович Л.П.

  Всі учасники семінару поділилися досвідом ,обмінялися думками,враженнями.

Дуже сподобалось всім присутнім закінчення семінару у вигляді круглого столу.

 Велику методичну і практичну допомогу вчителям району надали методисти районного відділу освіти Власюк Л.Г., ВасюхникВ.П.         Вони наголосили ,що в наших руках найбільше з цінностей світу дитина. І завдання вчителів навчити дітей критично мислили не лише у навчанні інформатики ,а і в повсякденному житті. Навчити дітей  правильно ставити запитання,самостійно робити висновки,знаходити і приймати правильні рішення, але все це робити з допомогою ігрових форм, щоб навчання було цікавим.

  Цікаво був проведений підсумок, де у вигляді дерева,яблук,квітів і листочків вчителі виразили своє враження від проведеного семінару.

Методисти дали роз’яснення кожному вибраному елементу .Приємно було спостерігати за учасниками семінару,які взнавали, що означає кожен елемент розпочала переміщувати свої вибрані елементи .І на цій позивній хвилині закінчився семінар.

Дякуємо методистам Васюхник В.П.,Власюк Л.Г. за спільно проведену роботу для вчителів інформатики,які навчають і в початкових класах і в старших,так як такого типу семінар проводився вперше.

 

                                                                                      Т.С.Гавура

Заступник директора

з навчальної роботи

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилуцьке.

Категорія: новини школи | Додав: Mery (29.03.2016)
Переглядів: 274 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2024
uCoz