Субота, 18.05.2024, 20:20

Головна » Статті » новини школи

Тема: Вечір Хелоувіну

Після осінніх канікул, наш девятий клас, вирішив організувати вечір хелоувіну у школі. Майже кожен учень був занятий підготовкою. Наший діджей Світоч найшла дуже круту музику, а я займалась прикрасами. Котики, відьмочкі та гарбузи з привидами прикрашали нашу танцплощадку.Приблизно о сьомій годинні почали сходитись учні. Самою прикрасою вечора були діти. Основною вимогою був грим, чи химерний образ який створював таємничу атмосферу. На святі була присутня різна нечисть, починаючи від привидів із скелетами, закінчуючи такімии героями як Франкінштейн і Граф Дракула.  Запрошенні були учні 8-11 класів. Вечір пройшов на п’ятірку з плюсом. Думаю, що наша милая нечисть була задоволена танцями, атмосферою та музикою вечора.

Редактор: Притолюк Яна

Категорія: новини школи | Додав: Mery (12.02.2016) | Автор: Притолюк Яна